Skip links

Temizlik Personeli Tedariği

Temizlik hizmetlerinde çalışacak iş gücünü kendiniz seçmek birçok açıdan zorluklar barındırmaktadır. Yeni personel hizmet alımı için bizden destek alabileceğiniz gibi çalışmakta olan personelinizi de sisteme rahatlıkla aktarabilmektesiniz.

Personel tedariğinin avantajları:
  • Çalışanların net veya brüt ücretlerini yine siz belirlersiniz.
  • Çalışanlarınızı kendiniz seçebilmekte ya da bizden destek alabilmektesiniz.
  • Ayrıca halen çalışmakta olan personellerinizi de sistemimize rahatça aktarabilirsiniz. Bu sayede, tüm haklarıyla birlikte devrolan personelin yönetsel sorumluluğu tarafımızca üstlenilmiş olacaktır.
  • Bu sistemde, insan kaynakları departmanında çalışan kadronuzu azaltabilirsiniz.
  • Personel için, işveren mali mesuliyet ve işveren sorumluluk sigortaları tarafımızdan yaptırılmakta ve bu sayede de işçinin çevreye verdiği zararlar, kazalar ve diğer sebeplerle işçinin işverene açacağı her türlü tazminat bedellerinin külfetinden (İş yerinizde her türlü güvenlik tedbirini ve yürürlükteki yasalar gereği gereken iş ve işçi sağlığı, iş güvenliği kurallarına iş yerinizin uyması koşuluyla) sizi uzak tutmaktadır.
  • İşveren sigorta maliyetlerinin dışında, belli sayının üstünde engelli personel çalıştırma, işyeri hekimi bulundurma, işveren mali mesuliyet sigortası yaptırma gibi birçok maliyetten kurtulmakla birlikte; giyim, yemek, yol bedeli ve bunun dışında personele yapmak istediğiniz bütün ödemeler teklifimize dahil olabilmektedir.
  • Saymış olduğumuz faydaları düşünerek sistemimizin maliyetini incelediğinizde kısa, orta ve uzun vadede personel maliyetleriniz mevcut durumun çok altında olacaktır. Cleantech sizlere personel temininde profesyonel avantajlar sunmaktadır. Temizlik Personeli Tedariği hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye bizimle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.